Актуална информация за контузията на Тайлър Херо: Последно за състоянието на звездата на Хийт срещу Филаделфия 76-ърс (4 април)

Въпреки че Маями Хийт водят в серията с 2-1, Тайлър Херо, един от техните забележителни гардове, ще продължи да отсъства от състава за предстоящия им мач срещу Филаделфия 76-ърс в четвъртък. Тази игра е една от петте, включени в графика на НБА.

Статус на нараняване на Тайлър Херо и график за завръщане

Въпреки че беше отстранен за мача срещу 76ers в четвъртък, Herro се очаква да се завърне по време на последователната серия на Miami Heat срещу Houston Rockets в петък. Това ще бъде втори мач за отбора от поредицата.

Докладът на Shams Charania по-рано тази седмица заяви, че завръщането на Herro не се очаква да се случи веднага. Херо обаче отрече това твърдение и увери, че ще се върне веднага. Въпреки че точната времева линия все още не е известна, изявлението на Herro предполага, че завръщането му ще се случи по-рано, отколкото по-късно.

Изминаха две седмици, откакто Herro получи инжекция с богата на тромбоцити плазма за лечение на нараняването си. Ако процедурата се окаже успешна, това може да е от голяма полза за Маями Хийт, докато се подготвят за следсезона.

Текущото състояние на представянето на Tyler Herro

Преди паузата в Мача на звездите предишният носител на наградата Шести играч на годината беше ограничен до игра само в 36 от 64 мача за Маями Хийт поради различни контузии.

Въпреки че се възстанови от контузия в глезена, която го извади от игра през по-голямата част от ноември, той се изправи пред друго препятствие при завръщането си. Контузия в рамото и мигрена го принудиха да пропусне още два мача.

Откакто получи контузия в коляното по време на мача на 23 февруари срещу Ню Орлиънс Пеликанс, той беше извън терените поради болестта.

Въпреки че беше изправен пред интензивен натиск в защита, Тайлър Херо се опита да навигира в корта с топката. Той обаче се подхлъзна, което доведе до свръхразгъване на лявото му коляно и загуба на контрол над топката. В явна болка Херо се хвана за коляното и остана на земята. В крайна сметка той беше изнесен извън корта и не можа да продължи да играе.

Начини за поточно предаване на Philadelphia 76ers срещу Miami Heat

Дългоочакваният мач между Philadelphia 76ers и Miami Heat в Източната конференция ще започне в 19:30 ч. ET в Kaseya Center в Маями.

Местното излъчване на мача ще бъде налично по Bally Sports Sun и NBC Sports Philadelphia за отразяване съответно на отборите домакини и гости.

Освен това NBA League Pass и Fubo TV ще предложат опция за предаване на живо на събитието. Това ще предостави на зрителите безплатна едноседмична пробна версия на NBA TV, която след това може да бъде преобразувана в абонамент.