NBA Celebrity Game Team Shannon срещу Team Stephen A. статистика и резултати в кутията

Отборът Шанън [Шарп] и отборът Стивън А. [Смит] откриха празненствата на мача на всички звезди на НБА 2024 с мач на стадион Лукас Ойл. Съдомакините на „First Take“ на ESPN отделиха време от натоварените си графици, за да бъдат настрани, ръководейки съответните си отбори. Къртис “50 Cent” Джаксън служи като помощник треньор на Harpe, докато Lil Wayne и A’Ja Smith бяха заместници на Smith отстрани.

• Певица, актриса и водеща на токшоу Дженифър Хъдсън
  • Бивша звезда от НБА и Индиана Пейсър Мета Уърлд Пийс (преди известен като Рон Артест)
  • NFL широк приемник Mecole Hardman Jr.

Отбор Шанън откри мача с Куинси Айзая, Джуел Лойд, Пука Накуа , Мика Парсънс и Лили Сингх. Екипът Стивън А. представи Наташа Клауд, Дженифър Хъдсън, Тристан Джас, Мета Сандифорд-Артест и Си Джей Страуд.

Парсънс започна пламенно мача, като отбеляза всичките първи 10 точки на отбора си. Nacua също влезе в действие, като добави няколко коша, включително едно потапяне на барабана. Отборът на Смит обаче се задържа и водеше с 26-22 след първата четвърт.

YouTube сензацията Кай Ценат и актьорът Дилън Уанг изведоха отбора на Шарп към преднина през втората част. Уанг показа няколко плавни движения, които спечелиха бурни аплодисменти от публиката. Отборът Шанън грабна преднина от 52-45 на полувремето пред отбора Стивън А.

Си Джей Страуд , Тристан Джас и Наташа Клауд се активизираха през третата четвърт за отбора на Смит. Те спечелиха предизвикателството „On Fire“ по време на почивката, което удвои точките им за първите пет минути на втората част. След три четвърти отборът на Shape имаше само предимство от 72-71.

Суперзвездите на НФЛ Мика Парсънс и Си Джей Страуд оправдават шума. Те бяха най-добрите играчи на съответните си отбори и се очаква да се борят за наградата MVP след мача.

Парсънс, Уанг и Накуа изведоха отбора Шанън начело пред отбора Стивън. A. след равен мач в средата на четвъртата четвърт. Уанг и Накуа отбелязаха няколко тройки, докато Парсънс продължи доминацията си в боя.

След изпълнена със забавления и вълнуваща вечер отборът на Шанън Шарп спечели със 100-91 над отбора на Стивън А. Смит. Мика Парсънс веднага беше обявен за MVP. Линейният защитник на суперзвездата на Далас Каубойс завърши с най-високите 37 точки в мача с най-добрите 16 борби в мача.