Статистика на играчите на Маями Хийт срещу Сакраменто Кингс и резултати в кутията за 26 февруари 2024 г.

Маями Хийт продължи гостуването си от шест мача в понеделник срещу Сакраменто Кингс в Golden 1 Center. Хийт и Кингс се стремят да удължат съответните си победни серии до четири мача. Това е и вторият и последен мач между двата отбора този сезон.

Маями спечели първия със 115-106 в Kaseya Center на 31 януари. Джими Бътлър поведе с 31 точки, седем борби и шест асистенции. Джош Ричардсън добави 24 точки, пет борби и три асистенции.

Въпреки това, това е различна история в понеделник вечер с няколко играчи на Heat поради контузии и отстраняване. Тери Розиър, Джош Ричардсън и Тайлър Херо са аут заради контузии, докато Джими Бътлър, Томас Брайънт и Никола Йович са наказани за битката им с Ню Орлиънс Пеликанс.

Маями Хийт срещу Сакраменто Кингс Статистика на играчите и резултати в кутията

Статистика на играчите на Маями Хийт и резултат от кутията

Маями Хийт показа много устойчивост през първото полувреме, като имаше преднина от 65-62 след първите две четвърти. Бам Адебайо поведе със 17 точки, пет борби и четири асистенции. Хейуд Хайсмит даде искра от резервната скамейка с 15 точки, докато Калеб Мартин добави 12 точки.

Играчи PTS REB AST STL ЧЕРНО ДА СЕ ГЖМ FGA FG% 3PA 3 следобед 3P% FTM ССТ FT% +/-

Статистика на играчите на Сакраменто Кингс и резултат от кутията

Сакраменто Кингс бяха надиграни от изтощен Хийт и имаха късмета да не паднат много на полувремето. Кийгън Мъри отбеляза 15 точки при перфектна стрелба, докато Домантас Сабонис имаше 12 точки и седем борби след първите две четвърти. Де’Арън Фокс също вкара 12 точки, но имаше четири пропуснати топки.