„Kawhi flu game in the 4th“ – Kawhi Leonard смая феновете на НБА с представяне на съединителя, докато Clippers намалиха изоставането си от 18 точки в мача за завръщане

Kawhi Leonard оглави забележително завръщане за LA Clippers, набирайки пасив от 17 точки срещу Brooklyn Nets в Crypto.com Arena 125-114. Двукратният шампион на НБА завърши с 21 точки, четири борби, четири асистенции и една блокада, за да накара отбора си да не пропусне домакински мач, въпреки че се чувства зле.

„Ty Lue казва, че Kawhi Leonard е бил под лошото време и не е могъл да тренира вчера. Играх през болест днес,” LA Clippers победиха писателя Джоуи Лин от FanNation, публикува.

Феновете коментираха публикацията на Linn, като се появиха сравнения на грипните игри на Leonard и Michael Jordan.

Повече фенове са озадачени как Кауай Леонард доведе Клипърс до късно завръщане и някои го видяха като по-добро от грипната игра на Джордан.

„Игра с грип Kawhi в 4-ти“, публикува CLIPS4LIFEE.

Един фен направи допълнителна миля, като написа, че Леонард заслужава наградата за MVP след този сезон с Клипърс.

Някои отидоха дори по-далеч, наричайки Леонард своя КОЗА.

Повече от представянето на съединителя, @Ojima_xii отговаря, че е по-загрижен за спада в стрелбата, в който Леонард се намира през последните няколко дни, и се надява да го преодолее.

Kawhi Leonard вкарва 14 точки в четвъртата четвърт, за да помогне на Клипърс да победят срещу Нетс

LA Clippers (27-14) продължиха да се развиват, тъй като изглеждат готови за плейофи, след като се върнаха от преднина от 18 точки и побеждавайки с 11 точки над гостуващия Бруклин Нетс.

Kawhi Leonard вкара 14 от своите 22 точки през четвъртата четвърт, включително тройка с кама при 1:09, която увеличи преднината до 120-114.

Сюрреалистичното представяне на Леонард беше спиращо дъха, но той получи известна помощ от своите съотборници.

Ръсел Уестбрук също направи добра вечер, влизайки от пейката с 23 точки, девет борби и шест асистенции.

Клипърс, който спечели 18 от последните си 22 мача, запази позицията си на четвъртия най-добър отбор в Западната конференция след Минесота Тимбъруулвс, ОКС Тъндър и Денвър Нъгетс.

Следващият в програмата на LA Clippers е LeBron James и LA Lakers във вторник в Crypto.com Arena. Стадионът ще бъде боядисан в цветовете на Клипърс, тъй като НБА смята този мач за своя домакинска игра.