„Безумно“ – приятелката на Томи Пол Пейдж Лоренце реагира, когато приятелката на Франсис Тиафо Аян Брумфийлд зашемети по време на последното посещение на Маями Оупън за жени

Аян Брумфийлд, приятелката на Франсис Тиафо, наскоро публикува снимки от присъствието си на женския финал на Маями Оупън, което предизвика отговор от Пейдж Лоренце, приятелката на Томи Пол.

В събота, 30 март, на стадион Хард Рок, финалът на 2024 Miami Open при жените на сингъл беше между Елена Рибакина и Даниел Колинс. Колинс, четвъртата поставена, излезе победителка със 7-5, 6-3 победа, като спечели първата си титла от WTA 1000. Тази победа отбеляза и първата титла на Collins от турнето от 2021 г.

В събота присъстваха редица забележителни фигури от тенис общността, като Андре Агаси. Брумфийлд, която се присъедини към Лоренце на трибуните, за да гледат финала, публикува няколко снимки в социалните медии, документиращи преживяването си.

„Финал за жени @miamiopen с @celsiusofficial“, написа Брумфийлд в Instagram.

Първоначалното изображение на публикацията показва Брумфийлд в розова мини-пола, с корта на заден план. Лоренце изрази одобрението си за снимката, описвайки я като „абсолютна лудост“.

„Първата снимка е просто луда“, написа Лоренце в коментарите.

Коментарът на Пейдж Лоренце под публикацията на Брумфийлд в Instagram

Според докладите Франсис Тиафо и Аян Брумфийлд имат връзка от 2015 г. Въпреки това, те обявиха връзката си пред обществеността едва през 2018 г. Брумфийлд е професионален тенисист, който достигна най-високото в кариерата си класиране под номер 680 през 2015 г.

През октомври 2022 г. Томи Пол и Пейдж Лоренце обявиха, че имат връзка. Въпреки това има ограничена налична информация за времевата линия на тяхното запознанство. Лоренце е известна с кариерата си на професионален модел и инфлуенсър в социалните медии.

Американските тенисисти Франсис Тиафо и Томи Пол претърпяха разстройства на Маями Оупън, Тиафо ще се състезава на ATP Хюстън

Франсис Тиафо на BNP Paribas Open 2024 г

The Sunshine Double тази година беше незабравима кампания за Frances Tiafoe. Въпреки че участва и в Индиън Уелс, и в Маями Оупън, американецът успя да осигури само една победа.

По време на втория кръг в Индиън Уелс, Тиафо се изправи срещу Душан Лайович, след като получи сбогом в първия рунд. Той успя да победи сръбския играч с резултат 6-3, 6-3. В следващия кръг обаче той не успя да продължи победната си серия и загуби от Стефанос Циципас с резултат 3-6, 3-6.

Въпреки краткия опит на Маями Оупън, поредицата на Тиафо приключи бързо, тъй като той беше победен от Кристофър О’Конъл с 5-7, 6-7(5) във втория кръг. Следващият мач на 26-годишния играч ще бъде на Шампионата на САЩ за мъже на клей в Хюстън на 1 април.

Въпреки силното представяне в Индиън Уелс, Томи Пол в крайна сметка не успя на четвъртфиналите. Той премина през предишните си мачове срещу Alex Michelsen, Ugo Humbert и Luca Nardi, но се изправи пред трудно предизвикателство срещу Casper Ruud на четвъртфиналите. Въпреки че успя да вземе първия сет, Пол не успя да запази инерцията си и в крайна сметка загуби мача с 6-2, 1-6, 6-3. Тази загуба му попречи да продължи до финала, тъй като беше победен от Даниил Медведев в близък мач, завършил 6-1, 6-7(3), 2-6.

Томи Пол получи контузия в глезена по време на мача си от втория кръг срещу Мартин Дам младши в Маями. Въпреки че водеше с 6-4, 1-2, американецът не успя да продължи и беше принуден да се оттегли. В момента не е сигурно кога той ще може да се завърне в турнето.