Актуална информация за контузията на Донован Мичъл: Ще играят ли мачът на звездите на Кавалиърс срещу Пистънс? (1 март)

Актуалната информация за контузията на Донован Мичъл е една от ключовите теми за разговор за Кливланд Кавалиърс преди мача срещу Детройт Пистънс в петък. Петкратният играч на звездите на НБА постигна резултата ефективно през този сезон, но пропусна 11 мача поради контузии.

Мичъл има средно 28,0 точки, 5,4 борби и 6,2 асистенции при разделяне 47/37/86. Той изведе Кавалиърс до рекорд от 38-20, втори в Източната конференция. Петъчният мач срещу Пистънс може да бъде удобен, но Кавалиърс не могат да приемат Детройт за даденост.

Отборът на Монти Уилямс беше много близо до осигуряването на 10-ата си победа. Кливланд трябва да има най-добрия си състав там.

Актуална информация за контузията на Донован Мичъл: Ще играят ли гардът на Кавалиърс срещу Пистънс?

Донован Мичъл е под въпрос да се изправи срещу Пистънс в петък. Той е само докладът за нараняване с проблем с болка в лявото коляно. Мичъл е в доклада за първи път по отношение на това заболяване. Той имаше контузия на подколянното сухожилие и слабините по-рано през сезона. Мичъл вероятно ще бъде решение по време на игра.

Карис ЛеВърт вероятно ще започне вместо Мичъл, ако той е отстранен. Дариус Гарланд може да води атаката на отбора до ЛеВърт. Междувременно Джарет Алън също ще трябва да даде значителен принос в нападение.

Какво се случи с Донован Мичъл?

Кавалиърс излизат след изтощителен двубой срещу Далас Маверикс и Чикаго Булс. Мичъл игра 38 минути срещу Далас, преди да запише 44 минути при загуба на OT от Булс.

Той изглеждаше разстроен през втората вечер срещу Чикаго, отбелязвайки само 19 точки при 38,5% стрелба, като същевременно направи пет загуби. Голямото натоварване можеше да повлияе на здравето му преди състезанието в петък.