Кливланд Кавалиърс срещу Финикс Сънс Статистика на играчите и резултати в кутията за 3 април 2024 г.

В сряда Кливланд Кавалиърс се отправиха към пустинята, за да се изправят срещу Финикс Сънс . След като загубиха със 117-111 в предишния си мач, Кливланд бяха решени да изравнят сериите за сезона срещу своите опоненти. Със завръщането на Евън Мобли и Донован Мичъл, Кавс бяха уверени в способността си да осигурят победа.

Въпреки че бяха домакини, Слънцата показаха малко гостоприемство от самото начало. Те доминираха над гостите и бързо поведоха с 34-20 само за 12 минути. Девин Букър, който наскоро отбеляза 52 точки срещу Ню Орлиънс Пеликанс, продължи впечатляващото си представяне за Финикс.

През втората четвърт Кевин Дюрант и Бол Бол се присъединиха към буйстването на Букър, помагайки на отбора да победи Кавалиърс. Бол Бол, играещ като резервен център, не само запали представянето на своя отбор на корта, но и предизвика бурна реакция от феновете на домакините с впечатляващата си игра както в нападение, така и в защита.

Слънцата водеха със 72-47, когато двата отбора се отправиха към съблекалнята на полувремето.

Познай Лий

Звездите на НБА озариха корта с впечатляващи тройки: Гарланд, Мичъл, Дюрант, Бийл и Букър доминират тази вечер

Дариус Гарланд и Донован Мичъл направиха достойни 2 от 7 опита от линията за три точки през първото полувреме на мача тази вечер.

Кевин Дюрант, Брадли Бийл и Девин Букър отговориха успешно, като направиха половината от своите 10 опита от една и съща дистанция.