Крис Джоунс и феновете на НФЛ се чудят, че Мика Парсънс получава задържане след 3 месеца: „Макс Кросби е задържан през цялото време“

Мика Парсънс и Далас Каубойс започнаха по ужасяващ начин в мача си за Super Wildcard Weekend срещу Green Bay Packers на стадион AT&T. Гостите издоиха почти осем минути от часовника в началото на мача, преди бягащият бек Арън Джоунс да вкара топката в крайната зона.

Дак Прескот и нападението не можаха да съберат отговор. Куотърбекът на Каубоите завърши първата четвърт без ярдове за подаване. Това беше първият път в кариерата му, в който той не успя да регистрира нито един ярд за подаване в началната четвърт на мач.

За да направи нещата по-лоши, той също хвърли прихващане, което се оказа скъпо, тъй като Лав и атаката на Пакърс се възползваха от късото поле и Джоунс отбеляза втория си тъчдаун за вечерта, за да увеличи преднината на гостите до 14-0.

Единствената сребърна подплата за Каубоите беше, че Парсънс начерта наказателен флаг за задържане. Линейният защитник се оплакваше непрекъснато от седмици и накрая успя да начертае дузпа.

За последно Парсънс извади наказание за задържане преди три месеца в седмица 6 срещу Чарджърс. Феновете в социалните медии не бяха много впечатлени от подвига на защитника на Cowboys с неговия отбор в дупка. Ето някои от коментарите:

Изключителният защитник на Канзас Сити Чийфс Крис Джоунс също се включи в начертаването на дузпа от Парсънс. Той каза:

„Ще започна да туитвам като Мика Парсън, за да получа най-накрая задържани обаждания.“