„Абсолютен звяр, DPOY с причина“: ЛеБрон Джеймс извиква Майлс Гарет от Кливланд Браунс след вирусно видео в Instagram

ЛеБрон Джеймс и ЛА Лейкърс се върнаха след дефицит от 21 точки през четвъртото тримесечие, за да шокират ЛА Клипърс в сряда. След вълнуващата им победа със 116-112 суперзвездата нападател извика скорошния си тренировъчен партньор, звездата на защитника на Кливланд Браунс Майлс Гарет.

Във вторник Джеймс сподели публикация в Instagram, в която той и Гарет тренират заедно. В надписа на публикацията той подчертава братските им отношения. Той също така похвали работната етика на 28-годишния мъж.

„ЖЕЛЯЗОТО ТОЧИ ЖЕЛЯЗОТО!! Голям брат и голям [малък] брат го преследват! Дайте му пълния план и много повече! PS, знам, че всички вече знаете това, но той е АБСОЛЮТЕН ЗВЯР!!” Джеймс написа.

След победата за завръщане над Клипърс в сряда, четирикратният MVP беше попитан как е преминала вирусната му тренировка с Гарет. Джеймс отново се възхищава на избрания за 2023 г. Защитен играч на НФЛ.

„Искам да кажа, че той е абсолютен звяр, Защитен играч на годината с причина и ще продължи да бъде страхотен“, каза Джеймс.

Джеймс добави, че винаги се заема да покаже на следващото поколение спортисти какво е необходимо, за да успееш на най-високо ниво.

„Винаги съм чувствал, че моята работа е да продължа да показвам плана на следващото поколение, независимо от спорта“, каза Джеймс. „Така че за мен беше удоволствие и се надявам да е било и за него. Само две деца, които се опитват да бъдат страхотни.

ЛеБрон Джеймс доминира в Клипърс след вирусна тренировка с Майлс Гарет

След вирусната си тренировка с Myles Garrett , LeBron James представи ретро представяне срещу Clippers в сряда.

Джеймс завърши с най-високите за мача 34 точки, шест борби, осем асистенции, две блокади и седем тройки при 61,9% стрелба. Това включваше надминаването на Клипърс с 19-16 през четвъртата четвърт, за да помогне на Лейкърс да преодолеят изоставането от 98-77 при оставащи 11:45 до края на мача.

Забележителното попадение отбеляза 14-ия мач на 20-кратния Мач на звездите с повече от 30 точки този сезон, докато той продължава да се противопоставя на Father Time през Година 21.

С победата Лейкърс (32-28) се подобриха до девето място в Западната конференция, продължавайки стремежа си да си осигурят място за плей-ин/плейоф в подредената конференция. Те ще се опитат да започнат победна серия, когато приемат борещия се Вашингтон Уизърдс (9-49) в четвъртък. Wizards загубиха най-лошите 12 поредни мача в НБА.

Що се отнася до Клипърс (37-20, четвърти на Запад), те също приемат Уизърдс в следващия си мач в петък. Те ще търсят да се изкупят след злополуката в сряда.