10 най-добри кардио игри с Ayo Dosunmu и PJ Tucker

Кардио игра в NBA е, когато играч регистрира продължителен брой минути и не записва нито една статистика. Въпреки че това е изключително рядко постижение, има много играчи, които са успели да го направят през годините.

Последният играч, играл кардио игра, е гардът на Чикаго Булс Айо Досунму. Той започна мача и игра над 26 минути, но не записа нито една точка, борба, асистенция, кражба или блокиране. Сега той е един от тримата играчи в историята, записали толкова много минути, без да записват никаква статистика.

След тези невероятни постижения, ето някои от другите топ кардио игри в историята на НБА.

Най-добрите кардио игри в историята на NBA:

10) Мат Фрейе

На 10 място идва Freije. По време на двугодишното си участие в НБА той успя да направи кардио игра. Той записа 21 минути в мач срещу Кливланд Кавалиърс и единственото нещо в резултата му в бокса беше четири фаула и една загуба.

9) П. Дж. Тъкър

Следва най-новата кардио игра преди снощи. P.J. Tucker успя да постигне това в мач от миналия сезон с Philadelphia 76ers. Той игра малко повече от 22 минути при загуба от Денвър Нъгетс и завърши със статистическа линия 0/0/0/0/0.

8) Грег Фостър

Грег Фостър игра 13 години в НБА и спечели титла с ЛА Лейкърс през 2001 г., но все още се намира в този списък. Той регистрира приблизително 20 секунди повече в игра, отколкото Тъкър, когато постави нули на дъската. Единствената статистика на Фостърс тази вечер беше загуба и три лични грешки.

7) Джейсън Колинс

През сезон 2006-07 Джейсън Колинс се включи в тази историческа компания. Той игра 23 минути и 20 секунди в мач срещу Индиана Пейсърс и не показа нито една статистика.

6) Глен Райс

Глен Райс беше многократен Мач на звездите и бивш шампион в лигата, но все още е част от списъка с играчи, които имат кардио игра. Като член на Хюстън Рокетс, той регистрира 23:39 минути и сложи нули при безусловна загуба от Сиатъл Суперсоникс.

5) Холис Томпсън

Холис Томпсън имаше кратка кариера в НБА, като основно играеше за възстановяващия се Филаделфия 76-ърс. Въпреки това, това не му попречи да се присъедини към тази изключителна компания. Той игра 25 минути в мач срещу Орландо Меджик и единственото нещо в резултата на полето му тази вечер беше лично нарушение.

4) Брус Боуен

По време на кариерата си в НБА Брус Боуен беше известен главно с работата си в защита. Тъй като той не беше особена офанзивна заплаха, има смисъл, че успя да направи кардио игра.

Боуен дойде по време на един от първите мачове на сезон 2005-06. Той игра 25 минути и 16 секунди по пътя към финиша със статистическа линия 0/0/0/0/0.

3) Айо Досунму

На трето място е най-новият играч, постигнал това постижение, Ayo Dosunmu. Той опита шест удара при загубата с четири точки от Милуоки Бъкс, но не успя да ги накара да паднат. Единственото нещо в резултата му в бокса от това излизане е един фаул, който извърши.

2) Тони Снел

Когато става въпрос за нули в статистическата ви линия, Тони Снел често е извежданият играч. През 2017 г. той игра 28 минути и 25 секунди и не успя да вкара нищо в статистиката си. По онова време Снел беше член на Милуоки Бъкс и те в крайна сметка загубиха от Юта Джаз по време на неговия слаб излет.

1) Джоел Антъни

На първо място идва дългогодишният център на Маями Хийт Джоел Антъни. Що се отнася до рекордите, той е играл най-дълго в игра, без да показва никакви статистики.

Антъни игра 28 минути и 46 секунди от пейката по време на своята кардио игра. Той завърши с една загуба и четири фаула. Хийт все пак успяха да спечелят тази вечер, сваляйки Портланд Трейл Блейзърс със седем точки.